fbpx
070050019 [email protected]

4 sezony spędzone w 5-gwiazdkowym spokoju

 

Położony ponad 60 hektarów, kompleks ma wszystko, co niezbędne do komfortowego pobytu: restauracje tematyczne, baseny, Sky, Lobby, Hookah i bilard, bar przy basenie, centrum spa, kryty basen z podgrzewaną wodą, siłownia, klub dla dzieci, przestronne ogrody i tereny zielone , wspaniały widok na morze.

The architektura kompleksu to mieszanka elegancji i luksusu mieszcząca się w pięciu niezależnych budynkach: Emerald i jego trzech skrzydłach – Cashmere, Satin i Damaszek, budynkach Madras i Ikat oraz dwóch wyjątkowych willach – Shaly i Bagira – wszystkie nazwane na cześć delikatne tkaniny znane człowiekowi.

Ceny 2023

KLIENCI KORPORACYJNI

RESTAURACJE I BARY

EMERALD ESTI SPA & WELLNESS CENTER

ZAKWATEROWANIE

4 sezony spędzone w 5-gwiazdkowym spokoju

WŚRÓD PIĘKNEGO PARKU RZADKICH WIECZNOZIELONYCH ROŚLIN NAD WYBRZEŻEM MORZA CZARNEGO

SPA I PLAŻA

SPA Emerald – Sauna fińska, łaźnia turecka, pokój lodowy, aromatyczna łaźnia parowa, siłownia, masaż leczniczy, fryzjer, jacuzzi, kryty basen i wiele więcej w naszym odnowionym centrum Spa.

 

Z

SPORT I ANIMACJA

Nasz zespół animatorów zapewni doskonały nastrój podczas zabaw przy basenie, zajęć jogi, pilates, porannej i wodnej gimnastyki oraz zumby. Ponadto animatorzy oferują wieczorne pokazy z udziałem gości hotelu, pokazy taneczne, a także pokazy ognia i światła, które utrzymają uśmiech na twarzy nawet po pobycie w Emerald.
7

RESTAURACJE I BARY

Nasze niesamowite restauracje tematyczne: Etna, BBQ & Restauracja Śródziemnomorska i Bamboo Italia do Państwa dyspozycji.

 

Możesz odświeżyć się w Sky barze, barze przy basenie, fajce wodnej i bilardzie oraz w naszym Lobby.

 

Rezerwuj teraz

i ciesz się letnimi wakacjami
w Emerald Resort Beach & Spa

EMERALD RESORT

Burgas, Ravda
61 Macedonia str.

Skontaktuj się z nami

+359 700 500 19

Zarezerwuj pokój już dziś

Call Now Button